Elfen-Lied's Fotos

...Žij svůj sen - Lidé, kteří tvrdí, že to nejde, by neměli rušit ty, kdo to dělají...

Mé já, fotografie a vznik stránky

Jmenuji se Markéta Klimešová, dne 22.1.2008 jsem dovršila 16 let a studuji všeobecné gymnázium prof. Jana Patočky. Baví mě umění, sport, ze kterého jsem zvolila lukostřelbu, kterou dělám už asi 3 roky, ráda čtu, miluji hudbu... ale také velice ráda fotím.
K focení jsem se dostala, no není to tak dávno, asi max. 2 roky a od té doby mi to zůstalo. Začala jsem fotit kvůli jedněm stránkám, kam to byla potřeba, nemohu říct, že fotky byly pohárové, ale mě to tak stačilo. Později mě to začalo bavit více a tak mi i moje máma, co sama fotí od svých 7 let, kterou to učil její děda mi do mých rukou svěřila její fotoaparát Panasonic + Lumix DMC-FZ20-K (niný má FZ50) a ta mi zůstala až doteď. Od té doby, se tomu věnuji v rámci možností pravidelně, snažím se objevovat nové věci k focení i to jak správně fotit, i když nemám nic načteného, ale to taky přijde, momentálně díky studiu na to nemám až tolik čas.
Díky focení, se trochu věnuji i programům na jejich úpravu: Photoshop CS2, Photo-Filtre Studio 8 a Zoner 9.Proto doufám, že se vám tyto stránky s mojí prezentací fotek budou aspoň trochu líbit, opravdu nejsem profesionál, ale třeba se někdy poštěstí a já budu něco umět
Přeji hezkou zábavu, M.K. alias Elfen Lied

-> Kontakt:

ICQ: 204-822-612
Mail: 925122@tiscali.cz

 
...Žij svůj sen - Lidé, kteří tvrdí, že to nejde, by neměli rušit ty, kdo to dělají...